Aktualności

Sprawozdanie :

• autor: gosrit, 2014-04-15 18:23

Przegrana na inauguracje w Luzinie

Dnia 06.04.2014r. na stadionie w Luzinie o godz.15:00 odbył się mecz na własnym obiekcie, gdzie piłkarki z Luzina podejmowały drużynę z Polonii Środa Wielkopolską. Na mecz dziewczyn zebrała się duża grupa kibiców by dodać naszym co jest nie często się zdarza na meczach II ligi w Luzinie.

Mecz na początku wydawał się bardzo wyrównany, zawodniczki starały się atakować i tworzyć korzystne akcje pod polem karnym Polonii, gdzie w 15 minucie wykorzystała to zawodniczka z Luzina Magda Lińska, która otworzyła wynik na 1 - 0 dla GOSR i T Luzino. Chodź pierwsza połowa nie była tak kolorowa jakby mogło się wydawać, już w 36 minucie wyrównała wynik na 1 -1 zawodniczka Polonii Środy Wlkp.     Druga połowa meczu nie wyglądała zbyt skutecznie w wykonaniu Luzina mimo to że drużyna gości. Brak koncentracji , skupienia spowodowała, że Luzinianki straciły, aż trzy bramki w drugiej połowie.

Trzeba przyznać, że walka o piłkę była bardziej skuteczna dla Polonii niż dla Luzina. Trudno było nam się utrzymać przy piłce co nie dało nam szans na wyprowadzenia korzystnej akcji na zdobycie więcej bramek. W 69 minucie żółtą kartką ukarana została kapitan naszych rywalek po wykopaniu piłki poza boisko.

Większość akcji Luzinianek starała się wyprowadzić zawodniczka grająca z nr.8 Luiza Kass, która starała się dogrywać piłki do naszych napastników. Po jednym z wielu podań Luizy Kass indywidualną akcje na zdobycie bramki miała Maria Lińska, która zakończyła akcje strzałem na bramkę, po czym piłka powędrowała obok słupka. niestety nie udało się zdobyć więcej goli w tym meczu, wynik zakończył się 1 - 4 dla Polonii Środy Wielkopolskiej.